Witaj w Świecie Piękna


Witaj w świecie piękna La Femme d'Or - profesjonalnym salonie urody.
Jesteśmy po to aby uświadomić Ci, że nie potrzebujesz drogich kamieni, by być piękną. Najcenniejszą i najpiękniejszą biżuterią jest Twoje ciało, jest niczym nieoszlifowany diament. Przychodząc do nas, możesz być pewna, że dzięki naszym zabiegą staniesz się jeszcze piękniejsza. Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w naszym salonie stał się niezapomnianą chwilą.

rejestracja online
linia

ZABIEGI KOSMETYCZNE

linia

ZABIEGI KOSMETYCZNEPielęgnacja twarzy

Odmładzanie Anti Aging

Redukcja cieni pod oczami

Zamykanie naczynek,
redukcja rumienia,
leczenie trądziku różowatego

Redukcja przebarwień i plam posłonecznych

Trądzik

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

Ujędrnianie, redukcja blizn i rozstępów

Laserowe usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie tatuażu

Kosmetologia estetyczna

Zabiegi tychologiczne
(skóra głowy)linia

DOŚWIADCZONY PERSONEL


linia


DOŚWIADCZONY PERSONEL


personel

Kosmetolog
Róża Detmer

Ukończyła studia wyższe zdobywając tytuł magistra kosmetologii. W branży od 2007r. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Kosmetyczka Roku, podczas którego zdobyła podwójną nagrodę ( komisji oraz publiczności). Doświadczenie zdobywała w warszawskich salonach kosmetycznych, pracując jako kosmetolog, a także jako szkoleniowiec u jednego z głównych dystrybutorów sprzętu Hi-Tech w dziedzinie kosmetologii. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i niejednokrotnie sama prowadziła konferencje branżowe, a jej umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Jej motto życiowe „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”

personel

Kosmetolog
Weronika Zawadzka

Młoda, ambitna pasjonatka kosmetologii, nie tylko dobierze Państwu odpowiedni zabieg, ale także wykona go perfekcyjnie. Z branżą związana od 2 lat. Pani Weronika przeszła cykl szkoleń aby jak najlepiej wykorzystać urządzenia na jakich pracujemy. „Zabiegi u Pani Weroniki to pełen profesjonalizm i zawsze trafiona kuracja.” Tak o niej piszą zadowoleni Klienci.